infolinia: +48 58 380 08 03 Jesteśmy dostępni od pn-pt w godzinach 10.00 -18.00

IBIZA – WYJAZD ROKU

Podczas wrześniowych wakacji 2017 przygotowaliśmy dla Was prawdziwą perełkę i spełnienie najskrytszych marzeń, którym jest to TRIP na IBIZĘ !!! Każdej nocy wspólna impreza i codziennie inna plaża?! Żaden problem na IBIZIE są ich SETKI !!! Oprócz tego będziesz miał okazję uczestniczyć w wycieczkach fakultatywnych do popularnych i interesujących miejsc m.in. na objazdówkę po najpopularniejszych miejscach podczas IBIZA TOUR oraz na pobliską wyspę FORMENTERĘ, którą można nazwać RAJEM? Dołącz do najbardziej imprezowego wakacyjnego wyjazdu roku 2017!

TERMIN 12.09-19.09.2017

2199 złMiejsce w Hotelu ** w pokoju 3 osobowymZapisz

TERMIN 12.09-19.09.2017

2249 złMiejsce w Hotelu** w pokoju 2 osobowymZapisz

TERMIN 19.09-26.09.2017

2199 złMiejsce w Hotelu ** w pokoju 3 osobowymZapisz

TERMIN 19.09-26.09.2017

2249 złMiejsce w Hotelu** w pokoju 2 osobowymZapisz

W CENIE ZAWIERA:

 • Podatek VAT
 • Przelot Samolotem (Port Lotniczy im. F. Chopina) dla osób wybierających opcję przelotu oraz transfer i do z hotelu na Ibizie
 • 7 noclegów w HOTELU w pokojach 2 lub 3 osobowych w opcji samolotowej
 • Opiekę pilota na miejscu
 • Niezapomniane wspomnienia i nowe znajomości zawarte w hotelu, klubach i na wyspie!
 • Bycie pierwszym ze znajomych na IBIZIE!

TRANSPORT WŁASNY

Zniżka 800 zł od ceny wyjazdów dla osób wybierających opcje naszych wycieczek na Ibizę z własnym transportem. 

WYŻYWIENIE:

 • WYŻYWIENIE BB (7 śniadań) – W CENIE
 • DODATKOWE OPCJE – Możliwość wykupienia w recepcji ALL INCLUSIVE (20-25e/doba), OBIADOKOLACJI ok. 8 e/ doba

OPŁATY DODATKOWE OBOWIĄZKOWE:

 • Opłata programowa – 100 euro płatne w gotówce autokarze (Zwiera: ubezpieczenie, opłaty klimatyczne, transfery, podatki i opłaty lotniskowe). W przypadku wybrania transportu lotniczego lub własnego nie przysługuje od niej zniżka i należy ją wpłacić w kwocie 420 zł wraz z II ratą.

NIEOBOWIĄZKOWE DOPŁATY:

 • PAKIET GADŻETÓW PARTY CAMP – 40 zł - (Koszulka, otwieracz i smycz lub podobne)
 • Ubezpieczenie rozszerzone - 29 zł - Chcesz podnieść gwarancję ubezpieczeniową o 100%? Ulepsz swój wariant podstawowy do ubezpieczenia max. w kwotach:KL 20.000 Euro, NNW 2.000 Euro, Bagaż 200 Euro
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i stałej ceny - 99 zł

ZALICZKA:

O rezerwacji miejsc na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń. Podane ceny obowiązują przy rezerwacji i terminowej wpłacie zaliczki w kwocie 600 zł płatną w terminie 2 dni od momentu dokonaia rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

ATRAKCJE FAKULTATYWNE:

Specjalnie dla Was wraz z lokalnymi partnerami przygotowaliśmy ciekawe uzupełnienie planu wyjazdu o specjalne pakiety wycieczek i atrakcji fakultatywnych w skład których wchodzą:

 • IBIZA TOUR, zwiedzanie wyspy, plaże, miasta, hippi market – ok. 35 e
 • IBIZA BY NIGHT – Karnety & Pojedyncze wejścia do klubów i na EVENTY – cena zostanie podana przed wyjazdem
 • WEST END – CLUB CRAWL (BAR MARATON) – odwiedzamy jak najwięcej klubów w SAN ANTONIO i w każdym pijemy integracyjnego SZOTA/DRINKA – ok. 30 e
 • FORMENTERA – całodzienny rejs na malowniczą wyspę – ok.  40 e
 • BOAT PARTY – cena zostanie podana przed wyjazdem

 

Przed wyjazdem razem z lokalnymi organizatorami przygotujemy dla Was specjalne PAKIETY WYCIECZEK w ramach których można trochę zaoszczędzić. Szczegóły wszystkich promocji zostaną podane w informatorach rozesłanych przed wyjazdem. Szczegółowy opis wycieczek fakultatywnych znajdziesz w dziale Imprezy i Atrakcje.

Transport samolotem

Wyloty we wrześniu na IBIZĘ z PARTY CAMP odbywają się 12/19.09 z lotniska WARSZAWA – PORT LOTNICZY im. F. CHOPIN na lotnisko IBIZA (EIVISSA). Powroty odbywają się w terminach 19/26.09 z lotniska IBIZA (EIVISSA) do WARSZAWA – PORT LOTNICZY im. F. CHOPINA.

Orientacyjne godziny lotów: WYLOT: 1:30 – 4:55 /POWRÓT z IBIZY: 15:25 – 18:20 (potwierdzone do 24 godzin przed wylotem) Jeżeli masz jakieś pytania i sugestie odnośnie transportu prosimy pisać na adres: rezerwacje@partycamp.pl

 

W cenie wyjazdu zawiera się bagaż podręczny o wadze do 5kg oraz duży bagaż rejestrowany do 20kg. Plan wyjazdu oraz oferta wycieczek i imprez fakultatywnych do dnia przyjazdu grupy autokarowej zostanie również wysłana wcześniej mailem lub przedstawiona przez rezydenta biura na miejscu.

Miejsce odlotuDopłataGodzina zbiórkiData odlotu

Transpoty Samochodem / Transport Własny

Jeżeli opuścimy nasz kraj, to dalej drogi są tylko lepsze. Wbijcie w nawigacje BARCELONA, a autostradami Niemiec i Francji dojedziecie w kilkanaście godzin do celu ? Portu Barcelony, a potem przedostaniecie się Promem na IBIZĘ.

 

Zapraszamy równiez do kontaktu osoby wybierające własny lot.

 

Jeżeli znajdziecie się już na IBIZIE i nie będziecie wiedzieli jak trafić do wybranego przez Was hotelu zadzwońcie do nas na numery podane w informatorach, które zostaną rozesłane mailowo przed samym wyjazdem.

HOTEL** PISCIS PARK LUB PODOBNY

Ten nowoczesny hotel jest rajem dla każdego, kto chciałby wspaniale bawić się podczas wakacji na Ibizie. Dysponuje on tarasem słonecznym i dużym odkrytym basenem. Zaledwie 150 metrów dzieli hotel od plaży. Dla zainteresowanych na miejscu jest możliwość wykupienia wyżywienia.

W odległości kilku minut spacerem od hotelu Piscis Park czeka wiele sklepów oraz barów. Jedynie 300 metrów dzieli obiekt od słynnych klubów nocnych w San Antonio, w tym legendarnych Cafe del Mar, Mambo, Es Paradis oraz Eden.

W zależności od dostępności wolnych miejsc w terminach 12 – 19.09 oraz 19.09 – 26.09.2017r. hotel może być taki sam lub inny o tym samym standardzie ** lub ***.

Miejsce w Hotelu** w pokojach 2 lub 3 os SAMOLOTEM - TERMIN: 31.08-7.09.2016

2199 złMiejsce w Hotelu ** w pokoju 3 osobowymZapisz

Miejsce w Hotelu** w pokojach 2 lub 3 os - SAMOLOTEM - TERMIN: 7.09-14.09.2016

2199 złMiejsce w Hotelu ** w pokoju 3 osobowymZapisz

Miejsce w Hotelu** w pokojach 2 lub 3 os - SAMOLOTEM - TERMIN: 14.09-21.09.2016

2249 złMiejsce w Hotelu** w pokoju 2 osobowymZapisz

Miejsce w Hotelu** w pokojach 2 lub 3 os - SAMOLOTEM - TERMIN: 21-28.09.2016

2249 złMiejsce w Hotelu** w pokoju 2 osobowymZapisz

Miejsce w Hotelu** w pokojach 2 lub 3 os - SAMOLOTEM - TERMIN: 28.09-5.10.2016

1599 złMiejsce w Hotelu** w pokojach 2 lub 3 osobowychZapisz

DALT VILLA - CENTRUM IBIZY

Przepiękna, średniowieczna starówka miasta Ibiza, otoczona murami obronnymi pamiętającymi jeszcze XVI wiek, kiedy to monarchowie Hiszpanii dużo wysiłku wkładali w to, by ochronić kraj i jego mieszkańców przed atakami Saracenów i piratów. Mury i średniowieczna zabudowa zachowały się w dobrym stanie, z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, iż Dalt Vila została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Na zamku znajduje się wiele miejsc widokowych, a na samą górę prowadzą wąskie uliczki z kameralnymi barami, restauracjami i innymi atrakcjami.

REJS NA WYSPĘ Z RAJU – FORMENTERA

Najmniejsza zamieszkana wyspa archipelagu Balearów, o powierzchni 82 km?, leży niecałe 11 km na południe od Ibizy, oddzielona od niej wąskim przesmykiem. Wysepka kryje w sobie prawdziwie rajskie, długie plaże z białym piaskiem i czystą, płytką jasnoniebieską wodą. Długość wyspy ze wschodu na zachód wynosi 20 km, a w najwęższym miejscu Formentera ma zaledwie 2 km. Plaże wyspy są bardzo popularne wśród nudystów i uważane za jedne z najlepszych na całym wybrzeżu Morza Śródziemnego. Warto przejść się wzdłuż piaszczystego cypla na północy wyspy lub udać się na całodzienną wycieczkę skuterem na plażę Calo de Sant Agusti i do Faro de La Mola – latarni morskiej, zlokalizowanej na stromym klifie.

CLUBBING NA IBIZIE

Na Ibizie można wybrać różne rodzaje spędzania czasu podczas dnia i nocy. Można odpocząć po długich podróżach na wyspie, można ponieść się imprezom na wielu BEACH i POOL PARTY, a także klubując! Wybierając drogę CLUBBINGU możemy wybierać pośród modnych i popularnych miejsc takich jak PACHA, AMNESIA, PRIVILEGE, SPACE, EDEN, ES PARADIS, USHUAIA po tańsze miejscówki w SAN ANTONIO m.in. WESTEND, który może uchodzić za jedną z największych imprezowych miejsc na Ibizie.

Westend jest również dobrą, bo tańszą alternatywą dla drogich i modnych klubów. Jeśli ktoś niekoniecznie chce wydać około 30-70 euro na wstęp do któregoś z wymienionych na początku klubów, może udać się na Westend i tam, z reguły za darmo bawić się w którejś z dyskotek (ceny drinków czy piwa też są tam o wiele niższe niż w wymienionych wcześniej).

IMPREZOWE STATKI Z AFTER PARTY W KLUBACH

BOAT PARTIES ? Prawie każdy znany klub na Ibizie ma swoje imprezy na statku lub catamaranie ? w cenie biletu na ?boat party? zazwyczaj jest już wstęp na ?after party? w którymś z klubów. Jeśli więc zdecydujemy się na imprezę Pukka Up Boat Party, nie skończymy jej w momencie, kiedy statek z powrotem zawija do portu w San Antonio, a będziemy mogli kontynuować zabawę np. w Amnesii. Najpopularniejsze Boat parties na Ibizie: Pukka Up Boat Party, Ibiza Rocks the Boat, Cirque de la Nuit Boat & Pool Party, Noah?s Ark by the Zoo Project.

PLAŻE I BARY PLAŻOWE

Urozmaicona linia wybrzeża Ibizy tworzy świetne warunki do plażowania. W malowniczo usytuowanych zatoczkach ukryte są miejsca, które tchną spokojem i ciszą, jak na przykład schowana wśród skał niewielka plaża Cala Salada (4 km od San Antonio de Portmany). Nawet wczesną jesienią woda w morzu jest ciepła i zwykle jest dużo słońca. Na wybrzeżu Ibizy panują dobre warunki do uprawiania sportów wodnych, plażowania i chilloutu w barach takich jak CAFE MAMBO.

Ogółem na wyspie znajduje się około 50 plaż o łącznej długości 19 km. Najpopularniejsze z nich zlokalizowane są na południowo-wschodnim wybrzeżu. Do najsłynniejszych należą: Platja d’en Bossa, Playa de Ses Salines, Cala Longa, Cala Tarida, plaża w Puerto de San Miguel, Cala Llenya, Cala Comte, Cala Bassa.

ZACHÓD SŁOŃCA W CAFÉ DEL MAR (SAN ANTONIO)

Otwarty w 1978 r. bar, zlokalizowany na wybrzeżu w San Antonio, słynie z muzyki chilloutowej i z roztaczającego się stąd widoku słońca chowającego się w morze. Pod koniec dnia w tym kultowym miejscu zbiera się mnóstwo młodych ludzi, by przy dźwiękach klimatycznej muzyki podziwiać spektakl natury, a zachodzące słońce nagradzane jest gromkimi brawami. Popularne albumy “Café del Mar” są kompilacjami utworów chillout i ambient, wybranych przez DJ’a pracującego w barze.

HIPPY MARKET

Pozycja konieczna do ZWIEDZENIA – dla spędzających wakacje na Ibizie. Jest to kultowy market/targ odbywający się już od lat 70 zeszłego tysiąclecia. (W tamtych latach właściciel hotelu ?Punta Arabi? zaproponował osiedlającym się na Ibizie hippisom, by po prostu zaczęli sprzedawać swoje rękodzieło, którego tworzenie jest nieodłączną częścią kultury hippisowskiej). W sezonie, czyli od kwietnia do października, otwiera swoje stoiska w Punta Arabí zawsze w środy i trwa mniej więcej od 10.00 do 18.30. Na około 400 stoiskach (40 lat temu było ich zaledwie 5!) można znaleźć “wszystko” czyli przeróżnej jakości stroje stylizowane na hipisowskie, skórzane ozdoby, biżuterię, pamiątki, starocie i kosmetyki. Przechadzając się między stoiskami można czasem odnieść wrażenie, że spaceruje się nie po markecie, a po wielkiej galerii sztuki pod gołym niebem. Wrażenie to potęgują jeszcze wydarzenia, które towarzyszą Hippie Market, między innymi koncerty na żywo (afro-reggae, flamenco, hiszpański rock), na których można spotkać lokalnych muzyków.

PARK NARODOWY – SES SALINES

W południowej części wyspy, w okolicach Sant Josep de Sa Talaia, znajduje się rezerwat przyrody obejmujący saliny – płytkie nadmorskie zbiorniki, oddzielone groblami i kanałami. Pozyskuje się z nich sól morską. Podmokłe tereny Ses Salines stanowią naturalne środowisko życia dla 200 gatunków ptactwa. Niekiedy można tu spotkać np. flamingi. W obrębie Parku Naturalnego Ses Salines znajduje się jedna z najsłynniejszych plaż Ibizy ? plaża Ses Salines (Playa de Ses Salines), licząca 1,5 km długości i 25-30 metrów szerokości, położona 9 km od miasta Eivissa.

PLANY WYJAZDÓW WRZEŚNIOWYCH

Wyjazdy na Ibizę Samolotem we wrześniu trwają 8 dni - 7 nocy na miejscu. Podczas naszych wyjazdów oferujemy wiele atrakcji i wycieczek fakultatywnych. Zapraszamy do zapoznania się z ramowymi planami poniżej.

PLAN WYJAZDÓW WRZEŚNIOWYCH 5 terminów

Wyloty na wyjazdy we wrześniu organizujemy w terminach: 12.09 – 19.09 oraz 19.09-26.09 z Portu Lotniczego im. F. Chopina z Warszawy do Ibizy (Eivissa) i wracamy również do Warszawy. Dokładną informację o godzinie wylotu zostanie podana do 7 dni przed wyjazdem mailowo lub SMS. Plan wyjazdu oraz oferta wycieczek i imprez fakultatywnych zostanie również wysłana wcześniej mailem lub przedstawiona przez rezydenta biura na miejscu.

  DZIEŃ 1 WYLOT NA IBIZĘ

  Wyloty na wyjazdy we wrześniu organizujemy w terminach: 12.09 – 19.09 oraz 19.09-26.09o godzinie 1:30 (Przylot na Ibizę 4:55) z Portu Lotniczego im. F. Chopina z Warszawy do Ibizy (Eivissa) i wraca również do Warszawy. Dokładną informację o godzinie wylotu zostanie podana do 7 dni przed wyjazdem mailowo lub SMS. Plan wyjazdu oraz oferta wycieczek i imprez fakultatywnych zostanie również wysłana wcześniej mailem lub przedstawiona przez rezydenta biura na miejscu.

   DZIEŃ 1–8 NA IBIZIE (7 NOCLEGÓW)

   Poczas wyjazdów będziemy uczestniczyć w niesamowitych imprezach i atrakcjach. Podczas nocnego i dziennego programu wycieczek fakultatywnych i imprez tematycznych przewidujemy: wycieczkę IBIZA PANORAMICA, REJS IMPREZOWYM STATKIEM, CLUBBING w najlepszych klubach nocnych i plażowych, zwiedzanie plaż, odwiedzenie FROMENTERY wyspy przypominającą widoki z RAJU – BALI. Każdy dzień naszej wspólnej wakacyjnej przygody jest zaplanowany tak, aby dostarczyć nam dużej ilości zabawy i rozrywki!

   Przewidzieliśmy dla Was uczestnictwo w wielu imprezach organizowanych dla tysięcy imprezowych i relaksujących się turystów z całej Europy w najlepszych klubach IBIZY m.in. PACHA, PRIVILEGE, AMNESIA, BORA BORA, CAFE DEL MAR, USHUAIA, SPACE? już niedługo staną się również Twoimi ulubionymi klubami!

   W miarę możliwości przewidujemy zniżki dla uczestników PARTY CAMP w odwiedzanych klubach i barach!

    DZIEŃ POWROTU Z IBIZY

    Wymeldowanie z hotelu na IBIZIE do 10.00, a następnie wspólne pożegnanie wyspy - pamiątkowe zdjęcia itp. Planowana godzina wylotu do Polski z Ibizy to: 15:05 (Przylot do Warszawy 18:20)

     Porozmawiaj z naszym konsultantem

     1

     Błażej Soiński

     tel. +48 58 380 08 03

     e-mail: rezerwacje@partycamp.pl

     2

     Biuro obsługi klienta

     Imię

     Nazwisko

     Email

     Numer telefonu

     Temat

     Treść wiadomości

     iiconInformacje i rezerwacje

     Tel. +48 58 380 08 03

     rezerwacje@partycamp.pl

     piconWspółpraca

     Tel.kom. +48 509 383 711

     biuro@partycamp.pl

     hiconBiuro Party Camp

     PC GROUP Sp. z o.o.

     AL. Niepodległości 809 A

     81-810 Sopot

     Biuro czynne w dni robocze
     w godz. 10:00 – 18:00

     Ibiza Party Camp - Wrzesień

     REZERWUJĘ

     Wyjazd w skrócie

     Termin: 2017-09-12 - 2017-09-26

     Miejscowość: Ibiza

     Ceny: od 2199 zł

     Ilość miejsc: 100

     Podobne wyjazdy

     Majówka w Lloret de Mar

     Termin: 2018-04-29

     Miejscowość: Lloret de mar

     projekt graficzny hero media
     wdrożenie brandless.pl
     optymalizacja web4pro.pl